Apie mus

        Neretas apsilankęs tautodailės mugėje, muziejuje ar nacionalinėje šventėje savoj šaly ar svetur, nejučia susižavi tautiniu šalių paveldu: vieni - senovine technika, buities įnagiais ar rakandais, kiti - austais, nertais, siuvinėtais rūbų, lovatiesių, staltiesių raštais.
        Grafiniai ženklai - nuo seniausių laikų naudoti perduoti svarbią informaciją - iki šiol mums išlaiko prasmę. Simbolinę reikšmę. Estetinį malonumą. Sielą glostantį jausmą, kurį sukelia kažkas pažįstamo, artimo ir savo.
        Mūsų verslo idėja - semtis įkvėpimo iš kultūros paveldo ir pritaikyti jį šiuolaikiniam žmogui kas dieną džiaugtis. Nes iš mūsų visų kasdieninės buities akimirkų susidaro mūsų tautos identitetas.
        Savo kolekcijose „Baltų ženklai“ ir „Audimo raštai“, etno raštus pateikiame modernia, minimalistine išraiška ant patogių, kiekvienai dienai pritaikytų, kokybiškų rūbų ir tekstilės gaminių.
        Mes siūlome Jums kokybišką, praktišką tekstilę. Su ja Jūs tikrai jausitės patogiai!

        Mūsų įmonė, UAB „Mandarino agentūra“, įkurta 1995 metais. Tai nedidelis, bet stabilus šeimos verslas. Verslo dovanos, marškinėliai, tekstilės gaminiai su užrašais, reklamos gamyba, yra viena iš pagrindinių mūsų veiklų nuo 2004 metų. Į verslą žiūrime atsakingai ir vertiname kiekvieną klientą bei verslo partnerį.
        Abipusis pasitikėjimas – gerų santykių su klientais ir partneriais įrodymas. O atlikti darbai, ilgamečių klientų pastovumas ir nuolat augantis klientų skaičius įrodo mūsų stiprybes – kokybę, greitą reakciją, lankstumą.
        Per turiningus veiklos metus įgijome patirties ir toliau tobulėjame taikydami naujausius gamybos metodus bei pateikdami racionalias idėjas. Plėsdami teikiamų paslaugų ratą 2021 metais įkūrėme internetinę, tekstilės gaminių parduotuvę „DABUS.LT“. Kurioje ir pristatome savo kurtas kolekcijas.

Mūsų verslo VIZIJA – darnus bendradarbiavimas.

MISIJA – būti patikimu verslo partneriu.